top of page

Vánoční focení 2022

Objednání

Nejvhodnější variantou je sms zpráva nebo telefonát 777899612 :)  rychleji se domluvíme na  datu i čase, nezapomeňte, že vyspinkaný  a napapaný model je ideál a tomu přizpůsobíme i hodinu. Prosím připravte si předem termíny , které vám vyhovují. Fotím i o svátcích a víkendech  a  samozřejmě také ve všední dny.  Vyhněte se prosím  komunikaci na Facebooku nebo Instagramu. Děkuji:)

DSC_2514.jpg

Výzdoba a co si vzít na sebe 

Letošní výzdoba je v tmavších sytých barvách : tmavě zelená, vínová, zlatá a černá . Ideální proto budou sytější barvy jako tm. modrá, tm. zelená, červená, vínová, hořčicově žlutá , oranžová, hnědá a ze světlejších barev třeba béžová. Prosím letos se vyhněte bíle, šedé  a velmi světlým pastelovým odstínům a nápisům :) 

DOMINIK TISK 014.jpg
ALBI 005.jpg
NATÁLKA 011.jpg

Informace k focení 

Focení trvá zhruba 25 až 40 minut , hned na začátku se domluvíme, kolik fotek byste si přáli. Pokud tušíte , že by prcek nespolupracoval, prosím vezměte sebou hračky, které  jsou momentálně nejoblíbenější. Doporučuji i něco hlučnějšího, abychom upoutali pozornost :) Těm větším podplácedla :) cokoliv!

Následně vyberu nejlepší záběry v počtu, který si přejete , a graficky je upravím/ jedná se o expozici, jas, kontrast a barevné podání / zpracování bude trvat zhruba 7-10 dní, Finální fotky nahraji do webové galerie ve web. rozlišení  a zašlu vám mailem odkaz. Pokud budete platit v hotovosti hned po focení, zašlu s odkazem do galerie i  tiskové rozlišení přes uschovna.cz / je to ideální varianta pokud spěcháte./ Jestliže si přejete platit přes účet ,  tisk. rozlišení  zasílám  po připsání platby .

DSC_2458.jpg

Ceník 

5 uprafených fotek 

8 uprafených fotek 

12 uprafených fotek 

3500,-

4500,-

4000,-

Moc všechny prosím o dodržení času, prosím nechoďte dříve! je dost možné, že budu pracovat s předchozí rodinou. Pokud naopak přijdete později, stačí napsat sms :)  Najdete mě  na adrese Králova 12. Parkování je možné  před domem nebo v přilehlých ulicích .

V případě dotazů nebo  nemoci , volejte 777899612, určitě najdeme jiný termín :)  Jestliže si budete přát vizážistku, kontaktujte ji  s dostatečným předstihem . Mohu doporučit 

Zorku Vláčilovou  www.zoravisage.com  

Hanku Čihánkovou www.cihankova.com

 Simonu Buchtovou  Simona Buchtová Visage 

Budu se těšit:) 

O úžasnou Vánoční výzdobu se opět postarala Katy Janoušková ze
Satby podle katy dekor 

bottom of page