top of page

INFO 

WEDDING PHOTOGRAPHY  

Pokud máte zájem o bližší informace, pokusím se zde odpovědět na nejčastější otázky:)

OBJEDNÁNÍ

Ideální variantou je napsat na e-mail simona.smrckova@seznam.cz nebo zavolat na číslo +420 777899612. Stačí i sms zpráva, co nejdříve Vám zavolám zpět. Vyhněte se, prosím, Facebookové komunikaci.

Termíny rezervuji 2-3 týdny dopředu. Pokud by v termínu domluveném na focení v exteriéru nebylo možné fotit kvůli počasí nebo nemoci, pokusíme se domluvit na nejbližší možné datum.

Co se týká ceny:


10 upravených fotek - 3500 Kč
15 upravených fotek - 4000 Kč

20 upravených fotek - 4500 Kč

25 upravených fotek - 5000 Kč
30 upravených fotek - 5500 Kč

+20 neupravených fotek v JPG  - 1500Kč

JAK FOCENÍ PROBÍHÁ A CO VZÍT S SEBOU?

Děti do 9. měsíců:

V atelieru fotím děti do 8.- 9. měsíců. U prcků zhruba od 1,5 roku je vhodnější zvolit exteriér.

Miminka fotím bez rekvizit, oblečků a kostýmů, pokud byste si přáli i civilnější fotografii, je vhodné pro miminko zvolit výraznější barvy s grafickými vzory, např. s pruhy nebo většími obrázky. A hlavně velikost, která prckovi padne:)

Pro rodiče se naopak hodí jednoduché triko nebo nátělník v  modré, šedé a černé barvě, ideálně pro oba stejné barvy. Vyhněte se prosím potiskům a nápisům, příliš na fotce přitahují pozornost.
Také s sebou prosím vezměte hračky, které má Vaše dítě rádo, abych mohla upoutat jeho pozornost...nejlépe něco hlučného :)
Fotky z ateliéru doporučuji v čb provedení, pokud byste si ale přáli některé i v barvě, upozorněte mě na to prosím.
Následný  převod z čb do barvy je možný za příplatek 200Kč.  Ateliér se nachází na adrese Králova 12, Brno Žabovřesky.

Untitled-1DDD.jpg

Exteriér - děti nad 1,5 roku:
Ideální je propojit max. 4 barvy pro celou rodinu, děti mohou být opět pestřejší. Ideální jsou širší pruhy a výraznější barvy /červená, žlutá, modrá/. Rodiče mohou zvolit tlumenější barvy. Abychom děti alespoň na chviličku zabavili, je vhodný bublifuk, balonky nebo třeba pouštění draka. V případě dětí kolem 3 let /abychom se vyhnuli celkovému bojkotu focení:) / bych Vás poprosila "přibalit" i aktuální podplácedla :)

RODINNE FOCENI BRNO.jpg

How do we work?

Because we are two, right from the early preparations we are trying to capture as many moments around... and also those moments where you can´t be at. Kamil takes pictures of family and friends meetings, groom's preparation and decoration ceremony. Simona spends time with the bride, family, and friends..She uses this time to make creative portraits of the bride during her preparation. During the ceremony, one of us tries to capture the emotions of the loved ones and the other is the "official" photographer of the ceremony. Interesting are also two different views on the same situation. We are close to you all day, but we are glad if you don't know much about us :) 

focení_miminek_Brno.jpg

How does a portrait photo shooting, even if you don't like it? :) 

As we have already mentioned, we like to take portraits of you two, but in some sense, we do not consider them the most important. Much more important are precisely those unique moments that cannot and will not be repeated. For this reason, we prefer a wedding report and portrait photography itself usually do not devote more than 1.5 hours of time. Your guests have come a long way to you and we are pleased that you can spend your wedding day mainly with them. In any case, your wish is important to us and we will comply with it. Thanks to our experience we have a few "recommendations" for you :) 

The shooting can be divided into two parts, before or immediately after the ceremony, in very close surroundings or directly at the wedding venue. If the weather is good for us and we are lucky in the beautiful evening light, it is ideal to focus the main shoot just for this time. If you don't have a cameraman, 45-60 minutes is enough for the photo shoot. We also welcome if you send us a few pictures of interesting, nearby locations during your wedding preparations, so we have a preliminary idea of where to take pictures. 

KONTAKT 

+420 777899612

INFO 

WEDDING PHOTOGRAPHY  

Focení nastávajících maminek fotím převážně v exteriéru. Ideální je 8. měsíc těhotenství, ale samozřejmě hodně záleží na vás, jak se cítíte. Vhodná doba je ve  večerní hodinách, protože můžeme využít krásné světlo. Optimální hodina se odvíjí podle  ročního období.

Na lokalitě se domluvíme pár dní před focením, záleží také na Vás , jaký typ lokality preferujete.Ráda pracuji v  lesech, rozkvetlých  sadech. Krásné jsou také jezera s loďkami , skály a vysoká tráva nebo kvetoucí louka. Jako  protiklad můžou být tovární haly, industriální budovy, vlaky, graffiti,kolotoče, moderní skleněné budovy nebo např.staré auto:)

Samozřejmě vše se odvíjí od počasí . Velmi hezké jsou dlouhé šaty /výrazná barva  červená, oranžová , žlutá, a další  syté odstíny které jsou v kontrastu s krajinou. V případě zimy si určitě vezměte  kabát, koženou bunda,  barevné velké šály. Na fotografiích více  vyniknou grafické vzory jako  např širší pruhy , puntíky, kontrastní  kombinace. Nejsou příliš vhodné malé vzory a nápisy.

V případě portrétů v těhotenství je vhodná vizážistka, mohu doporučit

Zorku Vláčilovou https://www.zoravisage.com/

Hanku Čihánkovou http://www.cihankova.com/ nebo Simonu Buchtovou https://www.facebook.com/Simona-Buchtov%C3%A1-Make-up-artist-785822184763717/.

Prosím kontaktujte je za včasu, aby měly stále volné termíny 

Makeup  trvá zhruba 1hod, max 1,5hod , focení 1,5hodiny a úprava fotek zhruba 2-3týdny. Upravené fotografie  zasílám přes wetransfer nebo úschovnu .

Pokud už jednoho prcka máte a je pro vás časově nemožné využít vizážistku, nevadí, focení můžeme pojmout jako klasické rodinné focení.. ale pokud by jste byli rádi i za fotky , které budou hlavně o vás tzn fotky , které prezentuji v sekci těhotenské focení, je určitě fajn vzít na focení babičku nebo kamarádku, která by nám většího sourozence na chvilku pohlídala, abych s vámi mohla  pracovat o něco déle :)

 

Co se týká ceny:

7upravených fotek-4000Kč
14 upravených fotek -5500Kč
20 upravených fotek-8000Kč

CO SI VZÍT NA SEBE?

L+O TISK 0001.jpg

If you wish to  see my actual work ,check out my instagram profile

bottom of page